Find Property:

O ZRUBE

Navštívte zrub obklopený krásnou prírodou

ALASKA zrub je situovaný v tichej lokalite uprostred Štiavnických vrchov.

Interiér zrubu

Luxusný zrub zariadený v masívnom rustikálnom štýle ponúka na dvoch podlažiach ubytovanie pre 12 osôb. Je ideálny pre veľké rodiny s deťmi ako aj na rôzne workshopy, retreaty či teambuildingy. Na prízemí je hala s TV, projektor (na vyžiadanie), kompletne vybavená kuchyňa s americkou chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnkou a iné. Kúzlo vašim spoločným večerom na zrube dodajú štýlové kanadské krbové kachle.
Na prízemí sú 2 izby s manželskými posteľami, kúpeľňa so sprchou a samostatným WC. Celé prízemie je vykurované elektrickým podlahovým kúrením. Poschodie ponúka dve veľké štvorposteľové izby, kúpeľňu s rohovou vaňou a WC. Izby sú vyhrievané stropnými infrapanelmi. Určite si však zamilujete loft, kde váš čas pri poháriku vínka či dobrej knižke spríjemní magický výhľad na okolitú prírodu. Klienti majú k dispozícii aj bezplatný prístup na WiFi.

12 osôb

Wifi zdarma

Magický výhľad

Loft

Exteriér zrubu

Pred zrubom je k dispozícii veľká slnečná terasa, na ktorej môžete vítať vychádzajúce slnko nad Sitnom, či už rôznym cvičením alebo len šálkou voňavej kávy či čaju.
Terasa je priam ideálna na rôzne kolektívne druhy cvičení. Rannú kávičku si môžete vychutnávať na jej východnej časti, naopak západná terasa vám sprostredkuje nádhernú scenériu zapadajúceho slnka. Pri zrube je zároveň vytvorené miesto pre vašu rodinnú opekačku či miesto pre šantenie vašich ratolestí.
V našom areáli je zabezpečené parkovanie pre 6 vozidiel. Turisti a vyznávači horského bicykla sa určite potešia značenej turistickej trase Počúvadlo okruh, ktorá je 200 m od zrubu. Trasa má 14 km a vedie cez Bardinovú dolinu, Tatarský jarok a Vlčiu jamu späť na Počúvadlianske jazero.
Takisto nájdete v blízkosti zrubu aj vyhľadávaný výstup na vrch Sitno, ktorý začína z parkoviska pri Počúvadlianskom jazere.

Slnečná terasa

Parkovanie zdarma

Opekačka

Detské ihrisko

Alaska zrub

PLÁN ZRUBU